ZAMEK Culture Centre

- homepage

Pracownie i zespoły / sezon artystyczny 2021/2022

Od 1.02. w pracowniach i zespołach będzie obowiązywać zasada, która została wprowadzona do regulaminów wydarzeń zamkowych 6.12.2021 roku:

Ze względu na bezpieczeństwo Uczestników wydarzeń oraz Pracowników Centrum Kultury ZAMEK ustala szczególne zasady udziału w wydarzeniach, odbywających się w zamkniętych pomieszczeniach CK ZAMEK w szczególności: seansach filmowych, koncertach, spektaklach, spotkaniach i warsztatach. Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniach jest posiadanie przez uczestnika wydarzenia Unijnego Certyfikatu Covid dokumentującego zaszczepienie, statusu ozdrowieńca lub aktualnego (zrobionego w ciągu 72 h) negatywnego wyniku testu na obecność wirusa (lub innych dokumentów potwierdzających powyżej określone stany). Z tego względu przy wejściu do sal, w których odbywać się będą wydarzenia, wszyscy uczestnicy w wieku powyżej 12 roku życia będą sprawdzani pod kątem posiadania powyższych dokumentów. Pełna treść komunikatu jest dostępna w poniższym zielonym przycisku:

zasady udziału w wydarzeniach
ck zamek

Na wszystkich zainteresowanych pracą twórczą czekają pracownie: plastyczne: malarstwa i rysunku, ceramiki, grafiki, litografii, fotograficzne, filmowe, muzyczne i wokalne oraz zespoły: teatralne, chór dziewczęcy, chór męski oraz kapela dudziarska. 

Pracujemy w salach warsztatowych, w małych grupach dziecięcych, młodzieżowych, dorosłych i seniorów, dbając o nasze zdrowie i przestrzegając podstawowych zasad bezpieczeństwa. 

Pełna oferta edukacyjna dostępna jest na stronie CK ZAMEK. Znajdziecie tam: opisy pracowni i zespołów, informacje o opłatach za uczestnictwo w zajęciach, kontakt do prowadzących artystów/instruktorów/animatorów, regulaminy i plany zajęć oraz informację jak do nas trafić.

CENNIK PRACOWNIREGULAMIN PRACOWNI ARTYSTYCZNYCH

Nowe zasady udziału w wydarzeniach CK ZAMEKHARMONOGRAMKONTAKT Z INSTRUKTORAMIREGULAMIN PRACOWNI W CZASIE COVID


Participants